lew salonowy

lew salonowy
naturalny lider ale kapryśny

ChataAgata

ChataAgata
jesiennie

środa, 21 marca 2012

Koszałek Opałek
Baran skoczył i mamy 1 dzień.................................. ..........astronomicznej,termicznej,meteorologicznej,astrologicznej.........blebleicznej wiosny.Każdy średnio agrokulturalny krasnal wie że chodzi oczywiście o PRZEDWIOSNIE![wiosna w kraju nad Wisłą zaczyna się wraz z kwitnieniem jabłoni]
Przebiły się śniegi,zaczęły rozbiegi.Wyroili się Ludkowie......jeszcze zziębnięci;Sąsiad co taczką góry przenosi,Sąsiadka co ciężko zarabia wdowi grosz ,Seniorzy co na bidaKrusie zdrowie przędą........ech!


Smoki tez zarobione od świtu do zmierzchu.........i takie to sprawy Ducha Swiętego
O jak wesołe nastały czasy!
W śliczna się barwę przybierają lasy
Słońce coraz wyżej pomyka
Ledwo śnieg widać,bo i on  znika..........[A.Naruszewicz]

W marcu urodził się J.Strauss -kompozytor,A. Einstein-fizyk,J.S.Bach-kompozytor,B.Willis-aktor,M.Anioł-malarz,Z.Boniek- piłkarz.........L.Minelli,A.Franklin,W. Młynarski i coca-cola!Same  barany![ astrologiczne ]
Historia nie jest domeną szczęścia.....

ps. Dla tych którzy pytają o marsa w skorpionie odp. brzmi Al Capone!Ewentualnie Casablanka [H. Bogart]

2 komentarze:

  1. Witaj Smokini :)
    Nareszcie zima poszła sobie w świat, mam nadzieję!!! U nas, na galerach, też ciężkiej pracy wbród, a robić nie ma kim :/ Oddajemy się twórczym działaniom i będzie co ma być ;))) Uściski z mazowieckiej równiny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie wiosna - prawie jak u Ciebie, no śniegu po prostu nie ma, ale reszta wypisz-wymaluj takaż... zielenina ociąga się z wyłażeniem, o lalkach nie wspominając. :)))

    OdpowiedzUsuń